Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rejowiec: Szykuje się referendum

Utworzony przez sąsiad, 24 września 2008 r. o 08:02 Powrót do artykułu
Kochani sąsiedzi nie kradnijcie  worków na śmieci i drewna -kamera wszystko widzi .
łot ciort kameru zamuntował i pudgląda chalera nagła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty zarośnięta małpo z prywatnej ulicy wszyscy już się z ciebie śmieją a ty dalej chodzisz mordą klapiesz -oddaj worki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kargul,podejć no do płota,tak jak ja podchodze,podejćcćć,Kazmirz,  a na co mi to???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dwa pytania, jedno łączy się z apelem. Zagospodarowano plac pod rynek w Rejowcu, czyżby nie został jeszcze oddany do użytku, że świeci pustką w poniedziałki? Drugie to czy mógłby ktoś z personelu pomocniczego pomagać Pani-niom ze szkolnej kuchni w taszczeniu "zakupów", gdy wracają z pracy do domów, bo szkoda patrzeć jak się ona-e męczą i przeciążają ręce. Dziękuję
 
mam dwa pytania, jedno łączy się z apelem. Zagospodarowano plac pod rynek w Rejowcu, czyżby nie został jeszcze oddany do użytku, że świeci pustką w poniedziałki? Drugie to czy mógłby ktoś z personelu pomocniczego pomagać Pani-niom ze szkolnej kuchni w taszczeniu "zakupów", gdy wracają z pracy do domów, bo szkoda patrzeć jak się ona-e męczą i przeciążają ręce. Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim celu uporządkowano i przygotowano do użytkowania plac targowy, skoro nie egzekwuje się handlu tam gdzie jest na to miejsce.
 
W jakim celu uporządkowano i przygotowano do użytkowania plac targowy, skoro nie egzekwuje się handlu tam gdzie jest na to miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
  Ja chciałem zapytać na jakiej podstawie w każdy poniedziałek kupcy i osoby odwiedzające >>targowisko<< blokują przejazd pojazdów ulicami oraz poruszanie się pieszych po chodnikach.Kto dopuszcza do tamowania i utrudniania ruchu w w samym centrum Rejowca -przecież jest to zabronione przez przepisy i zagrożone karą.Stragany są stawiane na trawnikach,chodnikach i ulicy od drogi prowadzącej do Łopiennika aż pod samą szkołę. Gdzie są jakieś znaki ograniczające wjazd w ten rejon i wyznaczone objazdy.Całkowita samowola-każdy chodzi i jeżdzi jak chce.Może tak któryś z urzędników gminnych przeszdł by się w poniedziałek w ten rejon i sprawdził ile tam jest naruszanych przepisów o handlu,bezpieczeństwie w komunikacji ,ochronie przyrody i innych.Jak długo można tolerować takie bezprawie.W najbliższy poniedziałek to pseudotargowisko odwiedzi jedna ze stacji telewizyjnych,będzie śmiech na cały kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może by tak kto sprawdził jak się robi nową bieżnie na boisku-wczoraj zlikwidowali kańciaste łuki robiąc przy krawężnikach dziury i doły ,czy też może to sie   zalepi farbą wezmie kasę i jakoś bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś to Wójt od czasu do czasu  przeszedł się po Osadzie to i więcej widział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No faktycznie tak było  że się przeszedł i czasami na coś zwrócił uwagę .Ponad miesiąc temu w parku w centrum osady jak wyłączali  świąteczne  ozdoby na latarniach tak zostawili,że prawie połowa znajdujących się tam latarni od tego czasu nie świeci.Młodzieży lepiej po ciemku popijać w centrum i rozrabiać. A gmina chyba płaci za konserwację oświetlenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy zalew,stok narciarski a teraz  będzie basen  i jak mogliście tak głosować na konkurentkę pracując u mnie - ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  targowisko,chodniki i parking to nie ja robiłem ale za parę lat się poprawi lub zrobi od nowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupię autobus do przewozu drewna z parku może być 20 -letni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słów kilka na temat Baru Arianka. Obraz nędzy i rozpaczy. Apel do właściciela. Proszę zwrócić uwagę na ogólmy nieporządek [syf] przepraszam za określenie, ale inne słowo mi na usta się nie ciśnie. Odchody ptaków wewnątrz pomieszczenia restauracyjnego, stoły, stoliki ociekające brudem i tłustym nalotem, podawana kawa w brudnych serwisach, cukiernice wypaćkane tartą marchewką, grill na zewnątrz zanieczyszczony, spalane są w nim pudełka po pizzy. Obsługa niemiła, burcząca, przeszkadzałem jej w pogawędce ze stałymi klientami piwnymi. Ogólny nieład i brak klimatu do odwiedzin tego lokalu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słów kilka na temat Baru Arianka. Obraz nędzy i rozpaczy. Apel do właściciela. Proszę zwrócić uwagę na ogólmy nieporządek [syf] przepraszam za określenie, ale inne słowo mi na usta się nie ciśnie. Odchody ptaków wewnątrz pomieszczenia restauracyjnego, stoły, stoliki ociekające brudem i tłustym nalotem, podawana kawa w brudnych serwisach, cukiernice wypaćkane tartą marchewką, grill na zewnątrz zanieczyszczony, spalane są w nim pudełka po pizzy. Obsługa niemiła, burcząca, przeszkadzałem jej w pogawędce ze stałymi klientami piwnymi. Ogólny nieład i brak klimatu do odwiedzin tego lokalu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Rejowiec, ul. Dąbrowskiego 1, 22-360 Rejowiec informuje, że w zapytaniu cenowym na zadanie pn. „ZAKUP AUTOBUSU DO PRZEWOZU DZIECI I MŁODZIEŻY” za cenę: 41 000 zł netto za 1 tonę, 50,430 zł brutto     -to teraz autobusy szkolne kupuje się na wagę ? i czy ten kto pisał powyższy tekst go chociaż przeczytał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już ogłoszony przetarg na monitoring w Rejowcu? Wójt wypowiadał się na sesji ze zamontuje kamerę przy cmentarzu bo mieszkańcy wynoszą do stojącego tam kontenera śmiecie - a może  lepiej powołać  straż gminną? - no i czy już ruszyła budowa zalewu w Rybim? -najpilniejsza potrzeba w gminie 
  no zalew już dawno zrobiony tylko wody w nim ni ma i naszczeć ni ma komu a ogród botaniczny teraz będzie w parku przy pałacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no Rybie to najciekawsza lokalizacja, wymierająca wieś potrzebuje wsparcia inwestycyjnego. Ciekaw jestem kto wygra przetarg na wypas krowy na boisku-stadionie, o ile ma tam ktoś krowy. A jeszcze, jeśli "zalew" będzie tak zorganizowany jak położony i gumowcami udeptany asfalt do Rybiego, to pogratulować. Ostatnie cztery lata na długo zostaną mieszkańcom gminy Rejowiec w pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty Gmina Rejowiec, ul. Dąbrowskiego 1, 22-360 Rejowiec informuje, że w zapytaniu cenowym na zadanie pn. „ZAKUP AUTOBUSU DO PRZEWOZU DZIECI I MŁODZIEŻY” za cenę: 41 000 zł netto, 50 430 zł brutto.     -no już autobusu na kilogramy nie kupują ale dalej nie potrafią sklecić prostego pisma o wyborze najkorzystniejszej oferty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Witam dożynki już jutro a pobocza na ul. Przemysłowej nie wykoszone zarośla mają już około 2 metrów wieksze już chyba nie urosną raz w roku można skosic poprawi to bezpieczństwo ruchu i estetyka jak to wygląda. Pozdrwiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystając z chwili wolnego wybrałem się do fabrycznego w okolice "Starej Kotłowni" naprawdę można im tego pozazdrościć. Fabryczny staje się przyjazną miejscowością, te place zabaw powalają na kolana, piękne, ładnie urządzone, bez piachu, z miękką nawierzchnią, siłownia na wolnym powietrzu, czysto, schludnie. Naprawdę Rejowiec Fabryczny staje się przyjazny dla mieszkańców i odwiedzających. Pan Bodys jest gospodarzem kolejny raz, a u nas w Osadzie co, 20 metrów chodnika co cztery lata. Tadziu myślałem że masz pomysł na Rejowiec, niestety. Pojedź tym samochodzikiem do Fabryki zobacz, naprawdę warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...